معجزه قرآن......... Miracle of Quran
اعجاز ریاضی قرآن
پروفایل مدیر
قلب سلیم با تحقیق در اعجاز ریاضی قرآن دریافتم که اعجاز قرآن بر مبنای عدد 19، بازی و ریاضی و عددسازی نیست ****بلکه موارد غیر قابل انکاری از اعجاز ریاضی وجود دارند و مواردی مانند حروف مقطعه، تحدی، ضمانت الهی بر حفظ قرآن و اشاره به 19 در سورة مدثر(راز نهفته) کلیدهایی برای تحقیق بیشتر در این اعجاز هستند*****باشد که بدون دلیل و بیّنة، اعجاز و پیامهای آن را رد نکنیم. إن شاء الله. مهدی سلیمی؛ دارنده مدرک تحصیلی دکتری فقه و مبانی حقوق اسلامی با درجه عالی از دانشگاه فردوسی مشهد.

طرح ریاضی ***بسم الله الرحمن الرحیم***

این طرح ریاضی مافوق توانایی بشر بر اساس تعداد کلمات، حروف و مقدار عددی حروفی است که چهار کلمه "بسم الله الرحمن الرحیم" را می سازند . اطلاعات لازم برای بررسی این سیستم در جدول مقابل جمع آوری شده است که می توانیم اصول زیر را بر مبنای عدد ۱۹ به دست آوریم
ادامه مطلب

قالب ریاضی نماز
  • با توجه به این که رکعات و قالب نماز در قرآن نیامده،آیا اعجاز ریاضی قرآن شامل نماز هم می شود؟
  • ادامه مطلب
یکشنبه ٢٠ آذر ۱۳٩٠ :: ٧:۱٢ ‎ق.ظ ::  نويسنده : قلب سلیم

 

سلام به دوستانی که گاهی به این وبلاگ سر می زنند وشاید منتظر مطلب جدید هستند با عرض پوزش از این که فعلا و از مدتی قبل فرصت مطلب جدید گذاشتن ندارم اما موضوعاتی از یک کانون گفتگوی قرآنی را معرفی می کنم که به موضوعات دیگر آن نیز در صفحه ی نخست می توانید مراجعه فرمایید. من هم گاهی سر می زنم ومطالب آنجا را که صورت مباحثه دارد می خوانم. به صفحات بعدی هر موضوع که ممکن است در حال اضافه شدن باشد نیز مراجعه فرمایید. واگر موضوعی از نظر شما هم جالب بود بفرمایید تا به لیست اضافه شود:

 

1-  http://www.askquran.ir/showthread.php?t=28689

2-  http://www.askquran.ir/showthread.php?t=29182


3-http://www.askquran.ir/thread28183.html

 

یکی از دوستان هم  تالار گفتگوی هم میهن را پیشنهاد داده اند با موضوع:

1-  http://forum.hammihan.com/thread7862.html

2-

با تشکر وبه امید توفیق الهی.موضوع مطلب :
راز نهفته
  • 6. 741مین آیه از آخر قرآن آیه ی 74:1 (یأیها المدثر؛ ای راز نهفته!) است و ضمنا 741=19*39. راز عدد 19 در آیات این سوره آشکار شده است.

  • ادامه مطلب
عین سین قاف
  • یکی از دوستان می گفت که استادشان چنین گفته اند که: در آیه 1 و 2 سوره کهف اشکالی رخ داده است به این صورت که کلمه "قیما" که در ابتدای آیه 2 آمده اگر در آیه 1 بعد از کلمه "الکتاب" می آمد از لحاظ معنا بهتر می شد و از لحاظ لفظ هم مشکلی به وجود نمی آمد!
  • ادامه مطلب
RSS Feed

جاوا اسكریپت

 
 
تمامی حقوق محفوظ است